Pořádající subjekt: VTA
datum: 24. 5. 2014
čas: 14:00 hod
Místo: Planá nad Lužnicí - Atletický stadion
Typ akce: ORIENTEERING Sprint - Bambi - ( Supersprint pro v rámci akce BAMBI 2014, účast všechny děti a mládež, která se dostaví na BAMBI. Čas měřen SportIdentem každému, ale nebude se vyhlašovat žádný vítěz. Každý si může vyskoušet hned několik tratí.)
www: budou pouze fotografie po závodě. stránky BAMBI

Komentář Jiřího Vébra:
V sobotu18. května 2013 uspořádal VTA v rámci BAMBI v Plané nad Lužnicí ukázku orientačního běhu formou orientačního běhu - Sprint.
Trať rychlého závodu byla krátká a tentokrát byla uzpůsobena do koridoru bludiště. Děti si vyzkoušely závodní trať a mohly si porovnat své časy i mezi jednotlivými kontrolami, protože byl použit systém SportIdent.
Tento sprintový závod byl součástí náborové akce sportovních a kulturních aktivit BAMBI.